درباره ما

درباره مجموعه فرار سیاه

مجموعه فرار سیاه در فروردین ماه سال ۱۳۹۹ و مصادف با اتفاقات مربوط به ویروس کرونا متولد شده است .
پیدایش این بیماری جدید و ناشناخته باعث شد تا طراحان و سازندگان این مجموعه برای حفظ سلامت مشتریان خود به فکر افتاده و مواردی را در جهت پیشگیری و مبارزه با این بیماری در طراحی اتاقها رعایت کنند .
بنابراین ، این مجموعه علاوه بر نوآوری و خلاقیت در زمینه طراحی بازی و معما ها تمرکز زیادی بر طراحی اتاق ها بر اساس موازین بهداشتی جهت مقابله با ویروس کرونا داشته است و حفظ سلامتی شما اولویت اول مدیریت و کلیه عوامل مجموعه فرار سیاه می باشد .

خلاقیت و نوآوری در زمینه طراحی بازی و معما ها باعث شده تا مجموعه فرار سیاه در مدت کوتاه فعالیت خود رتبه نسبتا بالای ۸ از ۱۰ را از منتقدین دریافت نماید و به شکل مطلوبی جای خود را در دل هواداران معما و سرگرمی باز کند .

درباره ما


مجموعه  Blackescape در تیر 99 طراحی و ساخته شده است.این مجموعه در نوآوری و خلاقیت در زمینه طراحی بازی و معما ها امتیاز 9.7 از 10 را از منتقدین و کارشناسان این زمینه دریافت کرده و جای خود را در میان علاقه مندان به این سبک از سرگرمی باز نموده است. 

ارتباط با ما


  • تهران،خیابان استادحسن بنا،بالاتر از میدان ملت،نبش پیچ شمس آباد، بین ملت پلاسکو و فروشگاه اوت لت ، ساختمان دندان پزشکی دکتر ساناز منوچهری پلاک2 واحد2
  • 02126322511
  • 09358060868